Płatki pod oczy Prestige i Efektima

Cześć Kochane!

Dziś opowiem Wam o płatkach poprawiających wygląd naszych oczu. Na produkty te natknęłam się w Rossmanie podczas jednych z zakupów. Jak każda z nas chciałam aby obszar wokół oczu był gładki i świetlisty. Ze względu na głęboko osadzone oczy, często mam wrażenie, że wyglądają na zmęczone. Postanowiła więc powalczyć o lepszy ich wygląd. W tym celu zakupiłam płatki Hialuronic repair ze złotem z firmy Prestige oraz  Płatki wine-therapy z Efektimy.

dscf8136

Złote płatki Hialuronic pakowane są po 2 sztuki w przeźroczystym blistrze. Mają kształt księżyca i pokrywają obszar pomiędzy wewnętrznym kącikiem oka a miejscem gdzie występują  tzw. „ kurze łapki”. Obecność w ich składzie złota decyduje o ich kolorze. Płatki maja formę stałej, cienkiej galaretki. W dotyku są mokre i zimne, za sprawa płynu w którym są nasączone. Płatki nie posiadają zapachu. Podczas aplikacji odczuwamy przyjemny chłód. Efekt odświeżenia widać już po jednaj aplikacji. Oczy wyglądają na bardziej wypoczęte, a cienie są rozjaśnione. Rewelacyjnie sprawdzają się, na ważne okazje gdy chcemy wyglądać bosko. Preparat napina skórę, dzięki czemu wyglądamy młodziej i bardziej świeżo.

Porównywalne właściwości wykazują płatki Efektima wine-therapy. Podobnie jak płatki ze złotem zapakowane są po dwie sztuki na listku. Posiadają taki sam kształt i konsystencję. W odróżnieniu do złotych płatków, nasączone są w większej ilości płynu nawilżającego dzięki temu dłużej zachowują swoją świeżość. Ponadto silniej trzymają się pod oczami, co dostarcza dodatkowego komfortu. Ich piękny różany zapach umila nam chwile relaksu.

Właściwości obydwu są podobne, jednak  wydaje mi się, że płatki złota lepiej radzą sobie z napinaniem skóry, a wina z cieniami. Efekt ten jest jednak jednodniowy. Ja nakładam płatki relaksując się na łóżku i ściągam je po około 30 minutach.

Płatki u mnie nie wywołały żadnych uczuleń, świądu, pieczenia, wysypek lub innych nieprzyjemnych odczuć. Nadają się nawet dla osób z wrażliwa skórą (taką jak ja). Oba rodzaje płatków stosuję i jestem bardzo zadowolona.

Cena płatków pod oczy to około 5 zł za płatki z winem i 8 zł za złote płatki.

A Wy co o nich sądzicie?

You may also like