Odżywka Eveline 8w1

Moje paznokcie były długie i dość twarde ale zaczęły się rozdwajać i łamać. Stosowałam różne preparaty lecz żaden z nich nie spełniał swojej funkcji. Rozdwojone paznokcie sprawiały, że byłam zmuszona je ciągle obcinać (a uwielbiam długie paznokcie).

Odżywka jest w formie lakieru. W opakowaniu ma barwę białą, jednak na paznokciu wygląda na przeźroczystą (1 warstwa).

dscf7424

Odżywkę Eveline 8w1 stosowałam wg zaleceń zawartych na opakowaniu – codziennie nakładałam 1 warstwę, a na 4 dzień zmywałam. Czynność powtarzałam przez 3 tygodnie. Poprawę zauważyłam po ok 2 tygodniach. Paznokcie stały się twardsze, nie rozdwajają się, nie pękają i nie łamią.
Ponieważ nigdy nie narzekałam na wolny porost paznokci, nie jestem w stanie stwierdzić czy przyczyniła się ona do ich długości. Szczególnie polecam ja osobom o kruchych rozdwajających się paznokciach.
Po pomalowaniu odżywką paznokcie wyglądają na zdrowsze. Preparat stosowałam również jako bazę pod lakier. W moim przypadku lakier na paznokciach utrzymuje się podobnie jak bez odżywki ale paznokcie są nieprzebarwione i niezniszczone ( szczególnie jak ktoś maluje paznokcie często i na ciemne kolory)
Eveline 8w1 nie stosuję przy każdym malowaniu jako bazę, jednak paznokcie utrzymują się w miarę na stałym poziomie tj. „po odbudowie”. Odżywki używam jak mam „więcej czasu na malowanie” lub zauważam pogorszony ich stan.
Odżywka 8w1 jest moim zdaniem najlepszą odżywką do paznokci na rynku za rozsądna cenę (ok 12 zł)

A Wy jakie preparaty polecacie?

You may also like