Color SALON keratin&cherry shampoo

Jednym z produktów do mycia włosów, który stosuje jest szampon Color salon z cece. Używam go od około dwóch lat. Szampon znajduje się w białej plastikowej butelce. Kształt butelki wraz z zamknięciem „na klik” ułatwia jego aplikacje. Konsystencja szamponu jest dość gęsta, dzięki czemu jego mała ilość pozwala na umycie całych włosów. Produkt ma ładny czereśniowy kolor i zapach.

dscf7312

Szampon przeznaczony jest do włosów suchych, rozjaśnianych i farbowanych. Wzbogacony jest on w płynną keratynę pomagająca w odbudowie włosów. Zawiera filtry UV chroniące przed blaknięciem koloru. Szampon dobrze się pieni i sprawia, że włosy są świeże i mięciutkie. Choć posiada parabeny  i obniżoną zawartość SLS-ów, to nie zauważyłam negatywnych konsekwencji wywołanych ich obecnością.

Produkt szybko i łatwo się spłukuje.  Po zastosowaniu szamponu włosy łatwo się rozczesują, a skóra głowy nie jest podrażniona. W moim odczuciu szampon poprawił wygląd moich włosów. Stały się one bardziej wyraziste, gładkie i miękkie. Cena produktu jest adekwatna do jego działania. Szampon Color Salon keratin & cherry jest produktem dobrym, nie jest to jednak mój ulubieniec.

A Wy jakiego szamponu używacie?

You may also like