Tonik BIO aloesowy

Tonikiem BIO aloesowym zainteresowałam się ze względu na zawarty  w nim ekstrakt z aloesu, który świetnie nadaje się do nawilżenia.  Choć czasem opis na opakowaniu odbiega od rzeczywistego działania danego produktu, postanowiłam zaryzykować i kupić ten tonik.
Tonik znajduje się w zielonej plastikowej butelce i ma pojemność 200ml.

dscf7558_2

Produkt przeznaczony jest do skóry suchej i normalnej. Wg opisu tonik ma oczyszczać, nawilżać i tonizować skórę, a także stanowić odpowiednie przygotowanie dla dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Tonik BIO aloesowy stosuje od ok. 3 miesięcy. Codziennie rano i wieczorem delikatnie przecieram nim twarz. Skóra po takim zabiegu jest odświeżona, nawilżona i złagodzona. Produkt spełnia funkcje obiecane przez producenta. Delikatnie stosowany nadaje się także do przemywania oczu.  Produktu trzeba używać jednak z rozwagą i delikatnością, gdyż zbyt mocne potarcie może skończyć się zaczerwienieniem oczu.

Tonik  ma zapach przypominający produkty pielęgnacyjne dla niemowląt. Nie jest to zapach który zachwyca każdego, mi on jednak nie przeszkadza. Zaletą tego produktu jest również brak w składzie alkoholu i parafiny, a także niska cena. Wydajność jest średnia.

Ogólnie jestem zadowolona z produktu. Polecam go każdemu do codziennego oczyszczania i odświeżania twarzy.

Co sądzicie o tym produkcie?

You may also like