Suchy szampon Batiste – coconut&exotic tropical

Suchy szampon jest świetnym rozwiązaniem szczególnie dla osób o szybko przetłuszczających się włosach. Pozwala on natychmiastowo ukryć wrażenie nieświeżych i tłustych włosów. Świetnie się sprawdza gdy musimy dobrze wyglądać, a brakuje nam czasu na tradycyjne ich umycie.

Oczywiście, szampon nie sprawi, że nagle nasze włosy będą czyste, ani nie zastąpi zwykłego ich umycia, jednak sprawi on że będą one wyglądały na świeże.

dscf7507_2

Szampon stosuje w ekstremalnych warunkach, gdy w 10 min muszę wyjść, a stan moich włosów jest tragiczny. Sprawdza się on wówczas rewelacyjnie. W szybki sposób włosy stają się nie tylko odświeżone ale także zyskują na objętości. Szampon po spryskaniu i wtarciu w skórę głowy nie pozostawia białych śladów, nawet na ciemnych włosach.

Ogólnie szamponem jestem zachwycona. Ma jednak wadę, która sprawia, że szampon ten lekko mnie odpycha –zapach. Nie chodzi tu nawet o sama nutę zapachową, ale przede wszystkim intensywność. Siła tego zapachu jest jak dla mnie (i chyba otoczenia też) tak duża , Że pomimo długiego przebywania na zewnątrz, zapach nadal jest intensywnie wyczuwalny.

Częste używanie tego produktu powoduje, że włosy staja się suche (jest to jednak wada każdego suchego szamponu).

Wydajność tego produktu jest średnia. Mi opakowanie wystarczyło na rok, ale tylko ze względu na używanie tego produktu, naprawdę w wyjątkowych sytuacjach.

You may also like