Mascara Wonder`full firmy Rimmel

Szukając fajnego tuszu do rzęs, który będzie podkreślał długość rzęs lecz nie będzie wodoodporny natknęłam się na masarce Wanderfull firmy Rimmel. Tusz był reklamowany jako produkt dający nieziemski spojrzenie

dscf7409

Mascara znajduje się w bardzo ładnym miedzianym opakowaniu, który już samym wyglądem zachęca (przynajmniej mnie) do kupna. Jest ono solidne i gustowne. Szczoteczka jest średniej długości, lekko pogrubiona. Silikonowe włoski są mniej więcej tej samej długości. Pozwala ona na dokładną i wygodną aplikację.

dscf7410

Rzęsy po nałożeniu mascary są rozdzielone, nie sklejają się ani nie tworzą grudek.
Tusz pogrubia i wydłuża rzęsy, ale nie tworzy efektu sztucznych rzęs. Jest to zaleta dla osób, które wola mieć bardziej naturalny efekt.
Dodatkowym atutem jest zawartość olejku arganowego. Nie wiem czy jednak poprawia on wygląd moich rzęs, gdyż dopiero od niedawna go stosuje. Tusz łatwo się zmywa, bez zbędnego pocierania.

Mascara nieznacznie się osypuje (po całym dniu bez poprawek) i nie jest wodoodporna (ale producent nie obiecywał, że będzie), co dla niektórych może być minusem. Ja jednak szukałam tuszu niewodoodpornego wiec akurat ten aspekt nie stanowił dla mnie problemu.
Minusem jest również cena, bo mascara choć jest dobra jest porównywalna do innych drogeryjnych produktów.
Ja osobiście jestem zadowolona z efektu jaki otrzymuje po nałożeniu mascary Wonderfull. Rzęsy są długie, ładne, podkreślone lecz wyglądają naturalnie. Polecam ja osobom które chcą mieć fajna masarce, z naturalnym efektem długich rzęs, którą wieczorem bardzo łatwo zmyją. Może być ona również alternatywą gdy nasz ulubieniec się skończy lub zgubi, a my chcemy dobrze wyglądać.
Mascara nie sprawdzi się natomiast na wyjścia podczas których można się wzruszyć.

A Wy próbowałyście tego tuszu? Sprawdził się u Was?

You may also like