Maseczka do rąk z masłem shea Beauty

Cześć Kochane!

Ręce są wizytówką każdej z nas, dlatego tak ważne jest dbanie o jak najlepszy ich stan. Ja pewnego wieczoru postanowiłam zrobić sobie domowe spa. Na ręce przypadła maseczka z masłem shea For Your Beauty.

dscf7349

Produkt jest w formie rękawiczek nasączonych żelem o działaniu regenerującym, odżywczym i nawilżającym. Zawartość wielu cennych składników miała również odżywić paznokcie i skórki u rąk. Nałożyłam maseczkę na ręce i pełna optymizmu wybrałam się na relaks. Moje sielskie plany zostały jednak zaburzone z powodu swędzących rąk. Żel w którym zostały nasączone rękawiczki i który miał mi zregenerować ręce zrobił coś odwrotnego. Dobiłam do 10 minut i pędem musiałam zmyć dziwny specyfik. Nie wiem czy uczulił mnie jakiś składnik żelu, czy dostałam jakiś trefny produkt, czy miałam aż tak suche dłonie że przy wchłanianiu produktu miałam takie wrażenie, tak czy siak maseczka do rąk nie zrobiła na mnie pozytywnego wrażenia.

Samo wykonanie rękawiczek jest bardzo dobre. Rozmiar jest duży, tak więc osoby o dużych dłoniach i długich palcach nie muszą martwić się że rękawiczki będą za małe. Żel ma przyjemny lekko migdałowy zapach. Z rękawiczek nic nie wycieka,nie wylewa się ani nie kapie. Wszystko jest na swoim miejscu.

dscf7353

Ręce po zastosowaniu maseczki były gładkie i mięciutkie…. gdyby nie to swędzenie uznałabym je za świetną opcje na szybkie domowe spa dla rąk. Ponieważ moje odczucia były nie za ciekawe, nie mogę ich polecić z czystym sumieniem. Na opakowaniu jest napisane, że można stosować na wrażliwą skórę. Mój przypadek świadczy jednak, że produkt nie nadaje się ani dla skóry wrażliwej ani dla alergików.

A Wy, jakie maseczki do rąk polecacie a jakie kategorycznie odradzacie?

You may also like